Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 26. 08. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

Počet zobrazených článků: 27 (z celkem 27 nalezených)

Návštěva jeskyně Naica v Mexiku
(administrator, Akce, 24.09.2007)

Jak se může Čech dostat až do jeskyně s největšími selenitovými krystaly na světě, dosahujících délky až 15 metrů ? Jde prostě o souhru náhod. Důležité je taktéž být ve správný čas na správném místě a nebát se zeptat. Protože líná huba je holé neštěstí.

Chihuahua, Naica, 24.9.2007
Zvesela do dolu


Protože se blíží Vánoční večírek
(administrator, Akce, 11.12.2006)
na který se zajisté všichni těší - ostatně jak dokazuje účast v anketě na levé straně obrazovky, nabízím Vám nedávný článek na IDNES, který doporučuje spravné chování na takovéto akci. Doufám ovšem, že to vezmete jako recesi a konečně se na večírku odvážete, protože poslední akce jsou poněkud nudnější, tedy bez nějakých opravdu hodnotných excesů.
iDNES radí, jak se chovat na vánočním večírku

To se nám to rodí ...
(administrator, Akce, 26.10.2006)
Dne 26.10.2006 v 11:00 se narodil Jan Věchet, 50 cm a 3,6kg. Oslava (snad) bude následovat...
Podle posledních informací je otec Jiří živ a těší se dobrému zdraví.

Zdravé Lišče Nelinka je tady
(administrator, Akce, 12.08.2006)
Dne 12.8.2006 v 18:20 jsem obdržel tuto zprávu od Lišky:
Ahojky, tak Nelinka je na svete. Ma 3600g a 50cm, Ma hnedy vlasky vlnity, po kom asi bude ? :)) Dana

Tajná svatba ...
(administrator, Akce, 27.06.2006)
Kolega Jahoda alias Ostružina se nám stihl v sobotu 24.6. tajně oženit. Nikomu dopředu nic neřekl, protože chtěl samozřejmě ušetřit za svatbu a za hostinu, což se mu povedlo. Tímto činem si ovšem nezaslouží žádné kladné hodnocení tohoto aktu, neboť to nezachránil ani donesenými svatebními sladkostmi. Redakce pevně doufá, že tento neomluvitelný počin bude napraven nějakou kolosální posvatební pitkou, minimálně s ostatními členy redakce, příp. i blízkých spolupracovníků. Na druhou stranu nechť je tento čin výstrahou i ponaučením pro další kolegy, kteří koketují s podobnými myšlenkami na změnu stavu, např. kolega Sokol.

Teambuilding na Medvědí boudě
(administrator, Akce, 29.04.2006)
Už od ledna jsem byl nedočkavými jedinci neustále bombardován dotazy, zda budu organizovat Medvědí boudu. Vzhledem ke zkušenostem s opakováním akcí a nižší účastí jsem zaváhal, nicméně nakonec jsem se rozhodl akci uspořádat. Termín jsme vypsal asi měsíc a něco dopředu.
Ihned se přihlásili všichni alkoholici, tj. asi 8 členů, ale další ne a ne se přidat. Ještě 10 dnů před akcí to vypadalo na neslavný konec, nicméně nakonec nás bylo asi 25 kousků, což můj požadavek na 15 účastníků překonalo téměř o 100%.

Žádné kecy, žádné klepy, proběhly nám Kuroslepy
(administrator, Akce, 14.10.2005)
Po úmorné a duševně vyčerpávající práci nastal čas obnovit síly na vyhlášeném intelektuálním dýchanku v Kuroslepech. Loni se akce zadařila, a tak nic nebránilo tomu tento večírek zopakovat. Oproti loňsku byla sice účast nižší, ovšem vše bylo vyváženo kvalitou programu a hvězdným obsazením tohoto večera.

Vepřová kýta a krůta byla tou pravou lahůdkou pro mlsné jazýčky


Roháče 2005 - Žiarská chata
(administrator, Akce, 11.10.2005)

Protože čas je nemilosrdný k mojí paměti, je možné, že nějaké dále uváděné skutečnosti se mohly stát jinak. Vzhledem k tomu, že to může posoudit maximálně 13 lidí vůči zbytku, který má přístup k internetu, považuji tuto věc za zanedbatelnou :-o)

Na jaře na Medvědí boudě padlo rozhodnutí o uspořádání další společné týmové akce. Pokus o získání dodatečné finanční podpory nevyšel, byla tedy celá v naší peněžní režii. V konkurenci asi dalších pěti míst padlo v létě rozhodnutí navštívit Západní Tatry alias Roháče. Zamluvili jsme chatu a 27.9.2005 těsně odpoledne vyrazili vstříc neznámému.


BSP (Burčák Street Party)
(Robert Záruba, Akce, 19.09.2005)
Ve středu 21.9.2005 cca od 16:30 na "Svoboďáku".

Pro podrobnější info klikněte na Celý článek ...

Akce Starobrno - 5 točených piv zdarma
(Robert Záruba, Akce, 25.07.2005)

V sobotu jsem zakoupil karton 10-ti piv jedenactistupnoveho piva Starobrno (cena 90 Kc). Tento karton obsahuje pokazku na 5 tocenych piv v hospe (skoro ve vsech, kde se toci Starobrno). Napr na Mendlaku v pivcu to funguje (bezna cena 20.5 Kc/pivo).

Trocha matematiky na zaver: 20.5 x 5 = 102.5 Kc

102,5 - 90 = 12,5 zisk (a to vam zbudou doma lahvace s napisem spotrebujte do 6.1.2006).

Super, ne? Ma to jedinou nevyhodu. Akce konci 30.8.2005


ne?-standartni vecer na blahovce
(administrator, Akce, 14.07.2005)
Přátelé, včerejší Bláhovka proběhla trochu netradičně. Jinak poklidná atmosféra plná nezávazného a někdy i vtipného tlachání se během vteřiny změnila na naprosto trapnou frašku, ve které hrál nedobrovolnou roli jinak dobromyslný Hliník, jenž byl málem nucen stát se nebezpečným násilníkem a rváčem, aby uchránil čest a svůj nový milovaný fotoaparát.

Příspěvek otiskuji v surovém nezpracovaném hliníkovém stavu, abyste pochopili spravedlivý hněv tohoto jinak milého a čestného kolegy.

Za velkou louží VIII.
(administrator, Akce, 01.07.2005)
A jsme doma. Protože člověk už věděl, co ho čeká, a také rezervace míst v letadle proběhla dopředu, nebylo až tak hrozné.

Za velkou louží VII.
(administrator, Akce, 29.06.2005)
Konec cesty je tady. Dnes večer v 18:00 startuje DC-10 směr Amsterdam. Půjde-li to vše podle fahrplánu, budeme v 15:30 v Brně. A budeme-li mít ještě větší stěstí, možná tam budou s námi i naše batohy.

Za velkou louží VI.
(administrator, Akce, 25.06.2005)
Zbytek týdne 21. - 24.6. jsem shrnul do jednoho článku. Ať tam nejsou pořád stejný nadpisy. Neříkám, že Amerika mě už nemůže překvapit, ale postupně si člověk začíná zvykat. Všechno je tady sladký. Všude je řepný cukr. I dnes ráno čínká polívka byla taková sladko-kyselo-slaná. A cukr v pivu je svinstvo. Ale to stejně poznáte až ráno.

Za velkou louží V.
(administrator, Akce, 23.06.2005)
Začal pracovní týden. Rameno z víkendového pádlování trochu pobolívá, záda se hlásí o slovo také, ale to bude věkem. Hurá do práce ...

Za velkou louží IV.
(administrator, Akce, 22.06.2005)
Dnes jsem překročil své tempo a dávám k přečtení celý víkend. Byli jsme totiž vyzkoumat, co to znamená Boundary Waters - ano, je to velká oblast jezer na severu Minnesoty, která je známá divokou a nespoutanou přírodou a čistými sladkovodními jezery.
Jo, taky tam lítají orli.
Řekl jsem orli ? Nemají nějaký divný zobáky ? Teda ty kuřata ?
A nečum na mě, nebo Ti useknu ruku !

Za velkou louží III.
(administrator, Akce, 21.06.2005)
Pátek je malá sobota. To se ctí i tady. Kdo může, utíká už ve dvě domů. Neexistuje tady totiž pracovní doba, prostě každý dělá tak, aby měl hotové to, co má mít. Za jak dlouho to bude, záleží jen na něm. Když dopoledne potřebuje navštívit nemocnou manželku v nemocnici, nemusí se nikoho ptát.

Za velkou louží II.
(administrator, Akce, 20.06.2005)
Nastal první pracovní den a detailnější seznámení se s Amerikou. Jako první krok jsem si musel nainstalovat do Windows češtinu a tužkou si nadepsat na klávesnici české znaky.

Za velkou louží I.
(administrator, Akce, 16.06.2005)
Je 15.6. cca 16:30 středoevropského času a už dvě a čtvrt hodiny sedím na palubě DC-10. Právě jsme ve výšce 9.8 km někde nad Islandem a nastal vhodný čas pro nějaké ty poznámky. Mám za sebou dvě piva, pepsi, nějaký sušenky a teplý jídlo. Provedu tedy test notebooku, jak dlouho vydží pracovat na dvě baterie...

Středa je to tam třeba, tedy kultura za 99 Kč
(administrator, Akce, 30.05.2005)
Jó mládí. Studium, hospody, holky, večírky, ...
To je už dnes všechno v pytli. Nebo ne ? Ale je !
Majáles je však místo, kde si oholeného a mírně neupraveného třicátníka mohou méně znalí splést se studentem. Tak proč chvilku nemlžit :-o)

Čarodějnický slet na Palačáku
(administrator, Akce, 17.05.2005)
Jako každoročně velký El Macíno pořádá akci probíhající o Filipojakubské noci sloužící k vymýcení všeho špatného v nás. Ne vždy se akce povede přesně 30. dubna a ne vždy se povede vymýtit vše špatné. Ja však pravda, že se alespoň všichni snažíme zbavit organizátora beček, které pro nás zakoupí. A jestli je po akci vymýceno zlo, to ví jenom čert.

Medvědí bouda aneb medvědi nevědí
(administrator, Akce, 04.05.2005)
Skončila zimní sezóna a stále méně kolegů jezdilo na dovolené. Toto mrtvé období bylo třeba překlenout i za cenu ztráty na životech - např. sežráním medvědem. A kde jinde Vás může medvěd sežrat pravděpodobněji, než na Medvědí boudě v Jeseníkách ? Ano, jednalo se o akci Lihuprostá odvykací kůra na Medvědí boudě v termínu 15. - 17. dubna 2005

Kameny se valily na Brno
(administrator, Akce, 21.04.2005)
Kdo si myslí, že v Brně hráli Rolling Stones, toho vyvádím z omylu. On je vlastně ten nadpis nepřesný. Kameny se nevalily na Brno, nýbrž v Brně, přesněji v hokejové hale na Úvoze. Od 8. do 10.dubna 2005 zde totiž probíhalo "Mezinárodní mistrovství ČR v curlingu - mixy 2005". Podtitul soutěže byl "Velká cena města Brna". A jelikož se pořadatelé snažili udělat propagaci sportu mezi laickou veřejností, dostali jsme možnost zahrát si na profesionálně upraveném povrchu s profi nářadím. No, nevyužijte to !

Březnová Blažena
(administrator, Akce, 22.03.2005)
Na popud kolegy Macína, jemuž pomalu ale jistě začalo sesychat hrdlo a jeho sytý a podmanivý hlas se změnil na nebohé a nepřitažlivé suché pískání a chrčení proběhla akce Blažena, která měla vrátit vše do původních kolejí. Myslím, že se to povedlo.

Páteční (ne)vinný sklípek
(administrator, Akce, 20.02.2005)
A je to za námi. Jarní návštěva sklepa u Kubešů proběhla hladce a jak se patří na rozumné a dospělé návštěvníky. Žádné excesy, žádná zranění. Už teď se těším na 5., jubilejní kulatou návštěvu na podzim. (Napadá mě, že vlastně pouze já s Macínem máme nulovou absenci. No to se musí oslavit.)

V době psaní článku nebyly k dispozici žádné fotografie. Nedočkavci musí počkat, až je kolega Hliník a Čokoláda v pondělí uvolní k nahlédnutí...

Hrdý Budžes nebude :-(((
(administrator, Akce, 17.01.2005)
Ták sme to prosráli.
Lístky na toto vyjímečné představení jsou již rozprodány :-(

Pojďte do divadla : Hrdý Budžes
(administrator, Akce, 15.01.2005)
Nebuďme kulturními barbary.

Kolegyně a kolegové,
v kulturním centru Semilasso na nás čeká divadelní lahůdka. Kolega Hliník vřele doporučuje, a proto po páteční konzultaci ve výčepním zařízení Bláhovka Vás tímto zvu do divadla.
Barbora Hrzánová jistě předvede sqělý výkon. Představení se uskuteční 10.02.2005 v 19:30. Ceny vstupenek jsou 290/320/350 Kč . V týdnu od 24.1. provedu průzkum na základě kterého vyberu patřičný obolus a zakoupím lupeny.
Doporučuji tyto linky ke studiu :
http://www.bezzabradli.cz/index.php?str=repertoar&id=34§id=82
http://www.kosmas.cz/knihy/105376/Hrdy-Budzes/
http://www.divadlo.cz/art/clanek.asp?id=2322


  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.