Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 16. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

téma * Vydřené vítězství HC Sputnik
Vydáno dne 16. 10. 2004 (564 přečtení)

HC SPUTNIK HONEYWELL – STS TYCO BROD 12:6

V pátek 15.10.2004 byl zahájen další ročník prestižní FHL (neboli „Factory Hockey League“), která tak nenapodobila svého skomírajícího konkurenta – NHL. Soupeřem našeho mužstva byl tradiční rival STS Tyco Brod, se kterým byly již minulý rok odehrány dvě utkání s vyrovnanou bilancí 1 vítězství a 1 porážka. Dal se tedy čekat urputný a nesmlouvavý boj o každou píď ledu a nutno říci předem, že všechna očekávání byla naplněna.HC Sputnik, hrající ve svých typických žlutých dresech, vstoupil do zápasu sice snaživě, avšak nesoustředěně, nedařilo se proměňovat vyložené šance a také obrana vyrobila několik zbytečných chyb. To přirozeně vedlo k tomu, že po 30 minutách prohrával HC Sputnik 1:4. Ani nepříznivý vývoj však naše srdnatě bojující chlapce nedostal na lopatky a za mohutné podpory diváků se pomalu, ale jistě, začínal rodit zvrat. Honeywellští hokejisté dokázali několika smrtícími nájezdy, za které by se nemusel stydět ani Attila – Bič Boží, otočit stav utkání na 6:5 a od té chvíle již dění na hřišti bezpečně kontrolovali. Velkou zásluhu na tom měl především brankář HC Sputnik, který svými zákroky vyloudil na tvářích útočníků STS Tyco Brod nejeden výraz bezmezného zoufalství a beznaděje. Naši koncoví hráči naopak našli ten správný soudek se střelným prachem, svou produktivitou v zakončení se začali blížit hranici 6σ a skóre tak utěšeně narůstalo. Závěr utkání už se dohrával zcela pod taktovkou našeho mužstva a to si konečným výsledkem 12:6 zasloužilo spontánní ovace od svých věrných příznivců.

Úroveň utkání byla na začátek sezóny překvapivě dobrá, obě mužstva předvedla kvalitní, svižný a občas dokonce i kombinační hokej se spoustou dramatických situací, takže již několikrát zmiňovaní diváci si rozhodně přišli na své.

Odveta, která je naplánovaná na 29.10.2004, tak s velkou pravděpodobností přinese další exemplář do galerie krásných hokejových zápasů a již teď doporučujeme všem hokejovým příznivcům, ať si na tento páteční večer udělají volno.[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Ota | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ota-mis )

  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.