Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 16. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

téma * HC SPUTNIK rozhodl až v závěru
Vydáno dne 30. 10. 2004 (576 přečtení)

HC SPUTNIK HONEYWELL – STS TYCO BROD 9:7

Druhé utkání FHL, které se odehrálo v pátek 29.10.2004, sice nezlomilo rekord v návštěvnosti, ovšem svou dramatičností směle soupeřilo s napínavými thrillery „Made in Hollywood“.Honeywellští hokejisté se do tempa dostávali jako již tradičně trochu pomaleji. V úvodních minutách obdrželi dva rychlé góly a neustálá snaha o likvidaci tohoto náskoku se tak stala jejich hlavním mottem celého průběhu utkání. Boj o střední pásmo připomínal nezapomenutelné šachové bitvy Karpov – Kasparov, střelci HC Sputnik i STS Brod se v přehuštěných obranách prosazovali velice těžce a několik opravdu vyložených šancí navíc zůstalo na obou stranách nevyužito. Přes veškerou snahu deseti žlutých bohatýrů si vhodně posílené mužstvo STS Tyco Brod dokázalo taktickou hrou udržet dvougólové vedení téměř až do samotného závěru. Do konce zápasu zbývalo deset minut, tým STS vedl 7:5 a počet diváků, ochotných si vsadit na vítězství HC Sputnik, se začínal limitně blížit nule.

A právě v tomto okamžiku políbila honeywellské hole hokejová múza. Hned čtyřikrát v posledních deseti minutách explodoval radostí hlouček věrných diváků HC Sputnik a hokejistům STS tak zbyly opět jen oči pro pláč. Ano, znovu se ukázalo, že koncentrace po celou dobu zápasu je nesmírně důležitá a mužstvo, které je ochotné rvát se o výsledek až do poslední minuty, může zvrátit zdánlivě nepříznivě se vyvíjející utkání. Propocené žluté dresy, které hráči HC Sputnik s vypětím posledních sil svlékali po zápase v šatně, svědčily o úsilí, které naši chlapci do hry vložili a díky kterému dokázali v poslední chvíli utéct z oné pověstné „hrobníkovy lopaty“.

Termín příštího utkání FHL zatím není kvůli reprezentační přestávce znám, ale již teď se můžeme těšit na nesmiřitelný boj od první do poslední minuty. Doufejme, že diváci si nenechají další díl tohoto napínavého seriálu utéct a svým povzbuzováním atmosféru zápasu pozvednou minimálně na extraligovou úroveň, která by těmto duelům jistě slušela.

HC Sputnik

Ve tvářích hráčů HC Sputnik se bezprostředně po utkání mísila únava a štěstí z vítězství


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Ota | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ota )

  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.