Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 16. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

téma * Sputniku chyběl jediný gól - futsalový turnaj 7.8.2004
Vydáno dne 19. 01. 2005 (569 přečtení)

V sobotu 7.8.2004 se v Kuřimi uskutečnil již třetí ročník futsalového turnaje, pořádaný firmou Tyco Electronics. Poprvé v historii turnaje byla umožněna účast i týmům z jiných továren a jedním z oslovených byl i SC Sputnik Honeywell. Výzva byla přijata a po kvalitním tréninku, který proběhl ve středu 4.8.2004, se „bílý balet“ v sobotu poprvé představil veřejnosti. Již dva dny před turnajem byl SC Sputnik nalosován do skupiny A, z jejichž čtyř účastníků postupovaly první dvě mužstva do závěrečného play-off.Ve svém historicky prvním oficiálním utkání ze sebe chlapci dokázali po chvíli setřást nervozitu a zvítězili, čímž si vytvořili velmi dobrou výchozí pozici pro další průběh turnaje. Náš brankář neměl v prvním utkání mnoho práce a tak mužstvo nastupovalo do druhého zápasu bez respektu a s obrovskou chutí. Narazilo v něm však bohužel na favorita celého podniku, pozdějšího vítěze, tým „Blue Devils“. Tým, za něhož nastoupilo několik registrovaných futsalistů, potvrdil své nesporné kvality a je třeba přiznat, že Sputnik byl poražen rozdílem třídy. Nicméně v té chvíli stále nebylo nic ztraceno. Naše mužstvo mělo před sebou ještě třetí zápas, který měl definitivně rozhodnout o dalším účinkování honeywellského týmu v turnaji. Situace se vyvinula tak, že remíza nebyla řešením, bylo nutné hrát na vítězství. Mužstvo ze sebe dokázalo obdivuhodným způsobem setřást poraženeckou náladu, způsobenou debaklem v předchozím utkání a hned od začátku dalo najevo, že neprodá svou kůži lacino. Předvádělo bojovný výkon na hranici sebeobětování, dvakrát se dokonce dostalo do vedení, ale soupeř i přes veškerou snahu Sputniku stačil pokaždé vyrovnat. Závěrečný nápor našeho mužstva už branku bohužel nepřinesl. Zápas tedy skončil remízou a chlapcům tak postup do semifinále unikl o jediný gól.

Celková bilance našeho týmu tak zněla takto: 1 vítězství, 1 remíza a 1 porážka. Dá se říci, že mužstvo zaplatilo jistou daň za nezkušenost a samotná bojovnost a nadšení pro tentokrát k postupu nestačila. Nicméně potenciál je v mužstvu SC Sputnik nepochybně přítomen a věříme, že jeho kvalita se bude postupem času zlepšovat. Je nanejvýš pravděpodobné, že pokud bude příští rok uspořádán čtvrtý ročník tohoto turnaje, mužstvo Honeywellu v něm sehraje důstojnější roli.

Futsal2004

SC SPUTNIK HONEYWELL – 07.08.2004
Dolní řada zl.: Marin, Macíno, Gogol Horní řada zl.: Šimák, R.Carlos, Reichel, Ramiro, Platini


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ota )

  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.