Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 16. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

téma * Černý pátek pro HC Sputnik
Vydáno dne 24. 01. 2005 (793 přečtení)

HC SPUTNIK HONEYWELL – STS TYCO BROD 4:17

Třetí utkání FHL, naplánováné na pátek 21.1.2005, bylo napjatě očekáváno celou hokejovou veřejností, neboť tým STS pečlivě sháněl přes zimu posily a nepokrytě dával najevo svůj cíl – poprvé v letošní sezóně porazit zatím neotřesitelně kralující HC Sputnik.Zápas začal v nebývale rychlém tempu a jako již tradičně šli červení brzy do vedení. Tentokrát nebyly obrany tak důsledné, útoky obou mužstev se překonávaly v erupcích útočných kombinací, tudíž šancí bylo před oběma gólmany přehršel. Netrvalo to dlouho a Sputnik dokázal vyrovnat. I poté se hrál velmi ofenzivní hokej a oba brankáři museli předvádět výkony na samé hranici lidských možností. Bohužel, už v této části hry mohlo zkušené oko odborníka zpozorovat jisté signály toho, že tým Sputniku dnes nehraje v optimální pohodě. Nedůsledné pokrývání soupeřů před vlastní brankou, nedůraz v koncovce a občasná útočná euforie, která po ztrátě puku vedla k nebezpečným přečíslením ze strany našeho rivala. Až do stavu 3:7 to sice vypadalo na to, že hlavním problémem je pouze výše zmiňovaná koncovka a byla tak stále šance na zvrat, ovšem následovala osmigólová šňůra týmu STS, která definitivně sebrala našemu mužstvu vítr z již tak dost pomačkaných plachet.

Je třeba přiznat, že střelci týmu STS měli v pátek nabito ostrými a gólman HC Sputnik tak přes veškerou svou snahu nemohl s většinou branek nic dělat. Tým Sputniku ho navíc příliš často nechával osamoceného proti dvojici, či dokonce trojici útočníků soupeře. Zbytek utkání se dohrával ve vlažném tempu, neboť obě mužstva cítila, že pro dnešek je již rozhodnuto. Došlo sice ještě ke kosmetické úpravě skóre, ale na hráčích HC Sputnik bylo vidět, že se konce zápasu už nemohou dočkat.

V druhé polovině utkání se navíc hra překvapivě přiostřila, k vidění bylo několik tvrdých střetů „Made in NHL“ na samé hranici pravidel a několik zákroků, které tuto hranici již směle překročily. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ovšem v budoucnu by takto nekompromisně vedený zápas mohl přivést některé hráče do pečlivých rukou brněnských chirurgů.

Nesmíme zapomenout na úžasné diváky, kteří i přes nepříznivý vývoj povzbuzovali z plných plic a alespoň oni tak svůj zápas s diváky STS rozhodně neprohráli.

O termínu příštího utkání se již nyní manažeři obou týmů pilně dohadují a nám nezbývá než doufat, že tato rekordní porážka naše hráče vybudí v příštím zápase k maximálnímu výkonu, aby tak napravili páteční výkon a dosáhli tak u svých příznivců stoprocentního odpuštění.

Branky a asistence:
Vstřelena za stavu 0:1 M. Beneš (P. Chocholáč)
Vstřelena za stavu 1:4 J. Popela (M .Beneš)
Vstřelena za stavu 2:7 P. Maliňák (P. Chocholáč)
Vstřelena za stavu 3:15 M. Daniel (I. Chromý)

Diváci:
HC Sputnik Honeywell cca. 19
STS Tyco Brod cca. 7

Leden - Sputnik debakl


[Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Ota | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ota )

  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.