Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 16. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

téma * HC Sputnik se vrátil na trůn
Vydáno dne 28. 02. 2005 (546 přečtení)

HC SPUTNIK HONEYWELL – STS TYCO BROD 13:6

Čtvrté utkání letošní FHL bylo na programu v pátek 25.2.2005. Vzhledem k minulému debaklu bylo pro HC Sputnik toto utkání velmi důležité, neboť pošramocená sebedůvěra týmu by druhý podobný výsledek zřejmě neunesla. Tým STS Tyco Brod ovšem neusnul na vavřínech a nastoupil v téměř shodné sestavě jako před měsícem.

Sázkové kanceláře před zápasem mírně favorizovaly mužstvo STS a pohled na obě mužstva během předzápasového rozbruslení jim dával zapravdu. Na straně Sputniku nastoupilo do pole pouhých 8 (slovy osm) hráčů (dva nominovaní hráči se z neznámých důvodů nedostavili), kdežto na druhé straně kluziště se prohánělo o čtyři hráče víc. Tato skutečnost vyžadovala od každého hráče HC Sputnik větší než malé množství taktického myšlení, disciplíny a sebeobětování. Konečný výsledek svědčí o tom, že všeho měli honeywellští mušketýři dostatek.

Bylo jasné, že v průběhu zápasu budou žlutým ubývat síly rychleji, takže týmu HC Sputnik nezbývalo nic jiného, než se pokusit vymanit se ze zaběhaného schématu a zakousnout se do soupeře ihned po úvodním vhazování. Povedlo se to dokonale. Po první třetině svítil na ukazateli stav 5:1 pro HC Sputnik a ve žluté části diváckého sektoru bylo právem veselo. Zápas však nebyl zdaleka rozhodnut. Hráči STS věděli, že početní převaha je na jejich straně a svou nátlakovou hrou nutili naše chlapce plýtvat drahocennými zbytky sil. Nebylo se čemu divit, když HC Sputnik mistrně změnil taktiku a místo celoplošného napadání začal aplikovat takzvanou „past ve středním pásmu“, která se v jejich provedení stala téměř neprostupnou žlutou džunglí. I přes optickou převahu hráčů STS zůstával v dalším průběhu utkání rozdíl branek přibližně stejný a to především díky mistrně provedeným smrtícím brejkům, přičemž několikrát předvedli útočníci HC Sputnik ukázkovou kombinací ala CSKA Moskva z osmdesátých let a předložili tak svým divákům kromě tradiční bojovnosti i nádherné gólové třešničky na dortu.

Závěr utkání se nesl ve znamení vyčerpanosti. Tým HC Sputnik bojoval nejenom se soupeřem, ale i s únavou. Hokejisté STS Brod zase stále více podléhali únavě psychické, neboť jejich neumdlévající snaha o zvrat narážela na sevřené řady honeywellských, u nichž byly fyzické síly už od tři čtvrtin zápasu nahrazeny morálkou a silou vůle. Dvanáctý a třináctý gól konečně protrhly pomyslnou blánu nerozhodnutosti a celý stadion vycítil, že vítězem se dnes stanou hokejisté HC Sputnik.

Po skončení utkání poděkovali hokejisté HC Sputnik svým divákům, kteří byli opět slyšet a po celý zápas svým povzbuzováním vháněli do žil honeywellských gladiátorů potřebné palivo. Tým HC Sputnik Honeywell se tímto utkáním ujal vedení v sérii 3:1. O případných dalších termínech se bude jednat v nejbližší budoucnosti a kdo chce vidět kvalitní sport, jistě si příští díl tohoto napínavého seriálu nenechá ujít.Branky:
Daniel 5
Klepsa 3
Maliňák 2
Chocholáč 1
Vesi 1
Bůža 1
Diváci:
HC Sputnik Honeywell cca. 11
STS Tyco Brod cca. 6


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Ota | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.