Moneywell logo
Moneywell logo
WebZdarma.cz
 Datum: 16. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |
   


  Informace
Monzin

Petice Zrušme komunisty

zavis.mysteria.cz

NoName, © 2005
Ubytování velkých skupinChata StrmilovChata Jižní ČechyChata u rybníkaPenzion Česká KanadaKomorníkUbytování v České KanaděUbytování StrmilovPenzion Jižní ČechyChata Česká KanadaKomorníkRybařeníKunžak

téma * Nová doba ?
Vydáno dne 29. 11. 2005 (556 přečtení)

HC SPUTNIK HONEYWELL – STS TYCO BROD 2 : 6

Nová sezóna FHL začala v pátek 18.11.2005 utkáním mezi týmy HC Sputnik Honeywell a STS Tyco Brod. Minulý rok získal prestižní „Factory Cup“ tým Honeywellu a tudíž se mohl považovat přinejmenším za papírového favorita. Ovšem manažeři STS přes léto nezaháleli. Zalovili do svých farmářských vod, tým viditelně obměnili a již při rozbruslení bylo vidět, že letošní ročník FHL bude zase o trochu rychlejší, tvrdší, prostě namáhavější.

První část utkání tento předpoklad zcela potrvdila. Plíce většiny zúčastněných hráčů již od začátku zaostávaly za vidinou vítězství hnanými mozky a také nohy tvrdly rychleji než obvykle. Hráči STS začali od počátku praktikovat nebývale agresivní forčeking, čímž naše hráče, zvyklé spíše na technický styl hokeje, evidentně zaskočili. Zcela logicky začala pod tímto tlakem chybět rozehrávce týmu HC Sputnik přesnost a jistota. Brankař Sputniku byl naštěstí skutečnou oporou, neboť jinak by už počáteční nápor červených rozhodl zápas. Až do poloviny utkání byl totiž výsledek zcela otevřený. Poměr střel sice hovořil jasně pro STS, ale spousta jich byla z příliš velké vzdálenosti na to, aby mohly ohrozit v pohodě chytajícího gólmana Honeywellu. Na druhé straně kluziště byly útoky žlutých bojovníků sice často překaženy již ve středním pásmu, přesto musel také brankář STS několikrát vytáhnout ono pověstné eso z rukávu. Když zhruba 25 minut před koncem snižil Sputnik na 2:3, zdálo se, že se o výsledek ještě strhne bitva. Na tvářích honeywellských chlapců byla vidět touha zápas zvrátit, jak se jim to několikrát povedlo minulý rok. Bohužel, nestalo se tak. Tým Tyco Brod odskočil vzápětí znovu na rozdíl dvou gólů a když se potom Sputnik pokusil o riskantní závěrečný ofenzivní nápor, dokázali důrazně hrající útočníci STS projít otevřenou obranou HC Sputnik, vstřelit další dvě branky a uzavřít tak účet zápasu na nelichotivých 2:6.

Překvapivým zklamáním byla velmi malá účast diváků. Chlapci z STS, zvyklí na bouřlivé publikum, tentokrát čekali na svého sedmého hráče marně. Proto, přestože diváků STS nebylo mnoho, i v hledišti v pátek vyhráli červení. Musíme jen doufat, že příští utkání se bude hrát před hlučnější kulisou, která vžene našim borcům do žil onu potřebnou energii a vitalitu. Každý, kdo viděl páteční utkání, totiž musel zjistit, že letošní sezónou začíná nová doba. Doba, kdy k vítězství nestačí jen technické dovednosti a týmový duch. Doba, kde je vítězství nutno zaplatit výkonem na hranici svých možností, fyzickou vyčerpaností a někdy i bolestí.

Řekli po utkání:

- „Bylo to hodně vostrý, hodně drsný, hodně rychlý. Jsem rád, že jsem to přečkal relativně ve zdraví“ (vyčerpaný útočník HC Sputnik Honeywell)

- „Celej víkend jsem nemohl vůbec spát, jak jsem byl rozhozený! Ještě dnes se štípu kombinačkama do ucha, zda-li nesním!“ (obránce STS Tyco Brod, hodnotící v pondělí pocity z výhry)

- „Zpočátku to vypadalo nadějně, ale potom jsme odpadli. Příště nesmíme hrát tak naivně dopředu a víc se soustředit na obranu …“ (jiný útočník HC Sputnik Honeywell)

- „Vyhlédnuté posily potvrdily kvalitu a myslím, že jsme Sputnik předčili po všech stránkách. Není ovšem jisté, zda se nám podaří poskládat tak silnou sestavu i v příštím utkání“ (manažer týmu STS Tyco Brod)

Branky týmu HC Sputnik Honeywell:
Maliňák 2

Diváci:
HC Sputnik Honeywell cca. 3
STS Tyco Brod cca. 10

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Ota | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ota )

  Co je nového
18.12.2008: Farma 2008
Vzhledem celosvětové ekonomické krizi a k režimu COST CONTROL nám chlebodárce odmítl zaplatit společný vánoční večírek. Přenesl náklady, jak se říká, na odběratele. Výborně. Takže si ho holt zaplatíme sami. Doufám, že se z toho nestane pravidlo. Tedy 18.12.2008 sraz v 17 na Farmě v Obřanech. A nebo jinde, to se ještě uvidí.

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.